دومین محفل شعر هچایه

photo_2016-09-19_14-12-57

محفل شعر و ادب «هَچایه» در خرم‌آباد برگزار شد

به مناسبت بیست و هفتم شهریورماه، روز شعر و ادب پارسی، دومین محفل شعر و ادب «هَچایه» در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری یافته، دومین محفل شعر و ادب «هِچایه» عصر شنبه بیست و هفتم شهریور با استقبال و حضور پرتعداد شاعران لرتبار در سالن آمفی‌تئاتر حوزه هنری لرستان برگزار شد.

در این مراسم که به همت انجمن دانش آموختگان خرم‌آباد برگزار شد، هفده تن از شاعران جوان استان به خوانش اشعار خود پرداختند که این اشعار در موضوعات مختلف شعر طنز، اجتماعی و عاشقانه بود.

از شاعران لرستانی که در این محفل شعرخوانی کردند، می‌توان به کامین عالیپور، وحید نجفی، امید گندمی، مریم مطاعی، سروش شفیعیان، داریوش منصوری، ابوالفضل احسن زاده، زهرا لاله، مهدی حافظی، رضا آزادیان، فاطمه گودرزی، علی باقر زاده، مرضیه رباطی، مصطفی موسوی، مهران فلاح، داود حسنوند و هانیه بیرانوند اشاره کرد.

محمد بهاروند، دبیر دومین محفل شهر هچایه و عضو شورای مرکزی انجمن دانش آموختگان با بیان اینکه در این مراسم شاهد استقبال خوبی از اهالی شعر و ادب استان بودیم، از تداوم محافل شعر “هَچایه ” در آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی سایر نهادهای فرهنگی استان، شاعران لرستانی بتوانند جایگاه واقعی خود را در کشور پیدا کنند.

بخش پایانی این مراسم با اجرای موسیقی توسط سه تن از نوازندگان شهر خرم‌آباد، داریوش منصوری، همایون فرامرزی و برزو بیرانوند همراه بود که استقبال و تشویق حاضران در جلسه را در پی داشت.

0 replies

ارسال نظر

مطلبی ذهن شما را مشغول کرده است ؟
با ما در میان بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>